Na Пошті
вулиця Чорновола,4місто Тернопіль+380 96 197 11 93

Місія

Креативний кластер Nа пошті – це концертний майданчик на 300 осіб, єдина галерея сучасного мистецтва у Тернополі та бар в самому центрі міста. Розташований у підвалі колишньої центральної пошти, заклад є одним із небагатьох прикладів успішної ревіталізації індустріальних приміщень обласного центру.

Раніше відстані між містами вимірювалися саме відстанями між головними поштамтами, тож ми знаходимося у самісінькому серці Тернополя – зручно розміщені між залізничним вокзалом і Театральним майданом. У метафоричному сенсі слова ми продовжуємо забезпечувати зв'язок між дуже-дуже різними категоріями містян – але тепер засобами мистецтва.

Ми не лише надаємо приміщення в оренду для проведення розмаїтих культурних заходів – від хіп-хоп вечірок до рок-концертів, літературних презентацій чи модних показів, але й виступаємо як продюсерський центр, що організовує власні події, як стендап-комедії, джем-сейшни, театральні постановки тощо.

Засновані у 2021 році, в часи коронавірусу, ми зуміли вистояти під час повномасштабного вторгнення, надавши тимчасовий прихисток понад 300 вимушено переміщеним особам. Сьогодні ми продовжуємо працювати як «третє місце» та приватний центр неформальної і молодіжної культури. У нас виступали зірки української сцени, як Антон Тимошенко, Василь Байдак, Schmalgauzen, Друга Ріка, Христина Соловій, Cергій Жадан і багато інших, та наше завдання – підтримувати локальних креаторів, надаючи майданчик для самореалізації та знайомити містян з кращими зразками української контркультури.

Наша місія – створювати попит на сучасну українську культуру.

Наша команда
Наша команда

Марічка Юрчак - співзасновниця, кураторка галереї, мисткиня. Відповідає за стратегічний маркетинг та проєктний менеджмент.


Андрій Сметанюк - шеф бару, музикант.


Оля Биндас - арт-директорка, фотографиня, барабанщиця та зоозахисниця. Оля відповідає за напрямок продажів, організацію подій та управління командою.


Ігор Мамус - співзасновник, ідейний натхненник.

Наші партнери
OKwineГромадська організація "Інститут міської культури"студія прокату